آموزش مجازی نرم افزار تکلا: آری یا خیر؟

  در پاسخ به درخواست علاقه مندانی که تمایل به برگزاری دوره های مجازی و یا تهیه فیلم های آموزشی از نرم افزار تکلا را دارند ذکر سه نکته ذیل خالی از لطف نیست:

 

1- نرم افزار تکلا دارای دستورهای ترسیمی و ویرایشی بسیار متنوعی است که مطرح کردن تمامی آنها به علت طولانی شدن زمان فیلم ها برای بیننده کسل کننده و باعث عدم احساس رضایت وی خواهد گشت.

2- کارآموز نرم افزار تکلا علاوه بر یادگیری بعد نرم افزاری، نیاز به دانستن بعد اجرایی و ملزومات آیین نامه ای این نرم افزار در فرآیند ساخت مصنوعات فلزی را دارد که این اطلاعات صرفا به مانند یک کلاس درس دانشگاهی و در قالب یک پروژه واقعی قابل تدریس و تفهیم خواهد بود.

3- کارآموز به هنگام کار با پروژه با سوالات و ابهامات زیادی مواجه خواهد شد که غالبا با کارگاهی بودن کلاس ها، مدرس قادر به رفع اشکال در لحظه بوده و این خود منجر به طی یک فرآیند اصولی و منطقی در کار کردن با نرم افزار خواهد شد.

جمیع نکات فوق و سایر علل مربوطه باعث گردیده که دوره های مجازی و فیلم های آموزشی این نرم افزار بازخورد چندان قابل توجهی نداشته باشد و کاربر به ناچار به سراغ سایر منابع آموزشی سوق داده شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

جدیدترین دوره آموزشی

دوره فشرده


دوره فشرده تکلا استراکچرز شروع از 13 بهمن97

 به مدت یک هفته

از ساعت 16 الی 20

شهریه: 800 هزارتومان